wbijam.pl

Archiwum wiadomości dotyczących anime i mangi Magi

[anime] Magi - Królestwo Magii 22 "To, co chcesz chronić".

Najgorszy z możliwych scenariuszy, którego tak bardzo obawiał się Aladyn, stał się faktem. Rektor Akademii Magnostadtu, Mogamett, magazynował w podziemiach stolicy Kraju Magów czarne rukh, które następnie przeistoczył w czarnych dżinów i wysłał do walki przeciwko armii Kou prowadzonej przez pierwszego księcia - Kouena. Tymczasem nad wycofującymi się statkami Cesarstwa Leam zamajaczyły czarne, budzące grozę sylwetki... Jaką decyzję podejmie Titus? Czy Szeherezada zdoła uchronić obywateli Leam przed nadciągającą katastrofą? Czy ktoś zdoła powstrzymać pogrążonego w szaleństwie Mogametta? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - dwudziesty drugi odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "To, co chcesz chronić". Zapraszam już w najbliższą niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę lub w poniedziałek.

Dodano: 07.03.2014

[anime] Magi - Królestwo Magii 21 "Kandydat na króla".

Gdy Szeherezada podjęła decyzję o przerwaniu oblężenia Magnostadtu i wycofaniu wojsk Cesarstwa Leam, wydawało się, że Krajowi Magów nic już nie grozi i Aladyn będzie miał czas, by powstrzymać nieubłaganie zbliżający się koniec świata. Jednakże na tę chwilę tylko czekały władze Cesarstwa Kou, które postanowiły wykorzystać osłabione dopiero co zakończoną wojną dwa kraje i wysłały w kierunku Magnostadtu 200.000 żołnierzy. Tymczasem w akademii Mogamett postanowił sięgnąć po ostatnią deskę ratunku - przerażającą moc skrywaną w głębinach Piątej Dzielnicy, której tak bardzo obawiał się Aladyn. Jaką bronią dysponuje rektor akademii? Czy uda się uchronić świat od zniszczenia? W jaki sposób Titus postanowi spędzić ostatnie dni swojego życia? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - dwudziesty pierwszy odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Kandydat na króla". Zapraszam już w najbliższą niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę lub w poniedziałek.

Dodano: 28.02.2014

[anime] Odcinek 20 Magi przesunięty.

W związku z Olimpiadą w Sochi premiera 20. odcinka Magi w japońskiej telewizji została przesunięta na przyszłą niedzielę (23.02). Proszę o cierpliwość.

Dodano: 16.02.2014

[anime] Magi - Królestwo Magii 20 "Ponowne spotkanie".

Gdy wydawało się, że interwencja Aladyna zażegna niebezpieczeństwo zagrażające Magnostadtowi ze strony armii Cesarstwa Leam, pole bitwy przeszył potężny promień energii przebijający skały i bariery niczym kartki papieru. Walkę na poważnie rozpoczął Mu Alexius. Tymczasem niepostrzeżenie swój statek opuściła Szeherezada... Jaką rolę w ostatecznym starciu Aladyna z przywódcą Korpusu Fanalis odegra Alibaba? Co planuje Szeherezada? Jaki związek z aktualnym światem ma kraina przedstawiona w snach Aladyna? Czy mury Magnostadtu rzeczywiście skrywają jakąś straszliwą moc, która może doprowadzić do końca świata? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - dwudziesty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Ponowne spotkanie". Zapraszam już w najbliższą niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę lub w poniedziałek.

Dodano: 11.02.2014

[anime] Magi - Królestwo Magii 19 "Prawdziwy magi".

Gdy wydawało się, że użycie ogromnych, śmiercionośnych narzędzi magicznych ostatecznie przeważy szalę zwycięstwa na stronę Magnostadtu, po polu bitwy rozległ się przerażający skowyt - dzikie bestie z Korpusu Fanalis ruszyły na łowy, siejąc spustoszenie w szeregach armii Matala Mogametta. Tymczasem Aladyn, który nie chciał dopuścić do końca świata, postanowił stanąć do walki. Czy przyjacielowi Alibaby i Morgiany uda się zakończyć wojnę bez dalszego rozlewu krwi? Czy wykorzysta na polu bitwy swoje moce magiego? Jaką rolę w bitwie o Kraj Magów odegrają Alibaba i Morgiana? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - dziewiętnasty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Prawdziwy magi". Zapraszam już w najbliższą niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę lub w poniedziałek.

Dodano: 05.02.2014

[anime] Magi - Królestwo Magii 18 "Groźba Leam".

Rozpoczęła się wojna. Ze wschodu nadchodziła gigantyczna armia żołnierzy Cesarstwa Leam wspierana wynalazkami alchemików i "dzikimi bestiami" z Korpusu Fanalis. Z zachodu, zza Kraju Magów wyłaniała się armia Cesarstwa Kou z niesamowicie potężnymi użytkownikami metalowych naczyń. Pośrodku, pomiędzy młotem i kowadłem, znalazł się Magnostadt, niewielkie państewko magów, które przez ostatnie kilkanaście lat bardzo się rozwinęło i opracowało niszczycielskie narzędzia magiczne. Czy Matal Mogamett i jego ludzie zdołają odeprzeć atak przytłaczających sił dwóch mocarstw? Czym jest tajemnicza "moc" opracowana przez magów Magnostadtu? Jaką rolę w wojnie odegrają Aladyn znajdujący się aktualnie w Kraju Magów, Alibaba podróżujący z Korpusem Fanalis, a także Morgiana poszukująca swoich korzeni? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - osiemnasty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Groźba Leam". Zapraszam już w najbliższą niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę lub w poniedziałek.

Dodano: 30.01.2014

[anime] Odcinek 17. Magi już na stronie!

Skończyłem tłumaczenie drugiego z dwóch nadanych w tę niedzielę odcinków - zapraszam do oglądania tutaj: Magi "Królestwo Magii" 17: "Wypowiedzenie wojny". Odcinek osiemnasty pojawi się standardowo w niedzielę lub poniedziałek.

Dodano: 28.01.2014

[anime] Magi - Królestwo Magii 16 "Długość życia".

"Kim tak właściwie jest Mogamett? Czy jego metody działania są właściwe?" - nawet pierwszy wykład z ideologii nie rozwiał wątpliwości Aladyna, Sphintusa i Alexiusa, którym wcześniej rektor akademii puścił płazem wtargnięcie do Dzielnicy Piątego Poziomu. Czy ta sytuacja zmieni się po drugich zajęciach? Na jakie zemi (laborki) zdecyduje się Aladyn i dwójka jego przyjaciół? Czy Alexiusowi uda się wyrwać Margę z podziemnego miasta? Jaki sekret skrywa podwładny magi Cesarstwa Leam, Szeherezady? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - szesnasty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Długość życia". Zapraszam już w najbliższą niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 21.01.2014

[anime] Magi - Królestwo Magii 15 "Kraj Magów".

Gdy Doron skazał Margę na śmierć i wrzucił ją w otchłań służącą do pozbywania się makbar, Aladyn i Titus bez namysłu rzucili się jej na ratunek, tym samym zdradzając swoją obecność i narażając się na bardzo surowe kary. Czy uda im się uratować małą goi? Jakie konsekwencje wyciągnie wobec nich akademia? Jaka historia kryje się za tajemniczym rektorem Mogamettem i aktualnym systemem panującym w Magnostadcie? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - piętnasty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Kraj Magów". Zapraszam już w najbliższą niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 13.01.2014

[anime] Magi - Królestwo Magii 14 "Ukryci obywatele".

Gdy Aladyn wraz z promocją na drugi rok akademii otrzymał obywatelstwo drugiego stopnia Magnostadtu, nie zdawał sobie jeszcze sprawy, jak okrutna prawda kryje się za podziałem społeczeństwa Kraju Magów na klasy. Tymczasem Titus Alexius, po pobycie w izolatce i rozmowie z Szeherezadą, niepostrzeżenie wśliznął się do pokoju głównego bohatera... Czego chce od Aladyna podwładny magiego Cesarstwa Leam? Jaka tajemnica skrywa się za podziałem ludzi na kilka kategorii? Czy przyjaciel Alibaby i Morgiany zdobędzie informacje, po które przybył do Magnostadtu? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - czternasty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Ukryci obywatele". Zapraszam już w najbliższą niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 06.01.2014

[anime] Magi - Królestwo Magii 13 "Titus Alexius".

Po śmierci cesarza - Koutoku Rena - do stolicy Cesarstwa Kou zjechali wszyscy członkowie rodziny królewskiej posiadający prawo do tronu. Niedługo potem, podczas odczytywania testamentu, usłyszeli szokującą decyzję - na tronie miała zasiąść wdowa po ustępującym władcy - cesarzowa Gyokuen Ren znana jako Wiedźma Al-Thamen. Tymczasem w Akademii Magnostadtu nadszedł długooczekiwany egzamin końcowy pierwszoroczniaków, podczas którego Aladyn wprawił w osłupienie całą widownię, używając skomplikowanego połączenia magii ciepła i wody. Nieco później, podczas ogłaszania wyników, na sali pojawiła się tajemnicza postać... Czy Aladyn osiągnie najlepszy wynik wśród pierwszaków? Czy dostanie promocję na drugi rok? Kim okaże się być owa "tajemnicza postać"? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - trzynasty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Titus Alexius". Zapraszam już w niedzielę 5 stycznia na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 23.12.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 12 "Nowy cesarz".

Gdy trzeci książę Cesarstwa Kou - Kouha Ren - przeprowadzał negocjacje z rektorem Akademii Magnostadtu, Matalem Mogamettem, dotarły do nich szokujące informacje - zmarł drugi cesarz i mąż Wiedźmy Al-Thamen - Koutoku Ren. Tymczasem próbująca przeprawić się na drugą stronę Wielkiego Ryftu Morgiana napotkała na swej drodze strażnika doliny, Yunana, który postawił ją przed bardzo trudnym wyborem. Jakie konsekwencje pociągnie za sobą śmierć cesarza? Kto zostanie nowym władcą Cesarstwa Kou? Czy Mor zdecyduje się przyjąć bilet w jedną stronę prowadzący do krainy zamieszkanej przez plemię Fanalis? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - dwunasty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Nowy cesarz". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 16.12.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 11 "Wielki Ryft".

Gdy po zwycięstwie Alibaby nad Gardą Szeherezada rozmawiała z przywódcą Oddziałów Fanalis Mu Alexiusem na temat potężnych anomalii zachodzących na wschodnim kontynencie, nie zdawała sobie jeszcze sprawy, jak straszliwe konsekwencje pociągną za sobą te zmiany. Tymczasem Morgiana dotarła do Wielkiego Ryftu - potężnego rowu tektonicznego oddzielającego dwa kontynenty. Czy głównej bohaterce uda się dotrzeć do jej rodzinnej wioski? Co znajdzie na dnie Wielkiego Ryftu? Czy na Mrocznym Kontynencie wciąż żyją członkowie plemienia Fanalis? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - jedenasty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Wielki Ryft". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 09.12.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 10 "Arcykapłanka".

Po trudnych początkach w stolicy Cesarstwa Leam, Lemano, Alibabie w końcu udało się pokonać Toto - uczennicę przywódcy trupy Gladiatorów Yambala, dzięki czemu został zwerbowany do szkoły gladiatorów. Gdy dowiedział się, że w jego ciele znajdują się dwa różne typy magoi i jego życie jest zagrożone, stanął do walki na arenie, by zarobić pieniądze na leczenie. Nie zdawał sobie jednak wtedy sprawy, z jak potężnym przeciwnikiem przyjdzie mu się zmierzyć. Na jego drodze stanął bowiem przerażający stwór - gigantyczna małpa, która zabiła wcześniej ponad 100 gladiatorów. Tymczasem na trybunach, w loży honorowej pojawiła się tajemnicza blondwłosa piękność - Szeherezada... Jakim wynikiem zakończy się walka Saluji z Gardą z Mauleniahihi? Kim jest Szeherezada i dlaczego postanowiła obejrzeć walkę Alibaby? Czy Alibabie uda się zapanować nad dwoma rodzajami magoi wyniszczającymi jego ciało? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - dziesiąty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Arcykapłanka". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 03.12.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 09 "Cesarstwo Leam".

Aladyn, który nie najlepiej rozpoczął swoją naukę na akademii magii, już po pierwszych dwóch miesiącach morderczego treningu pod okiem pani instruktor Meiers celująco zdał egzamin Iktiyar i awansował z Szóstego Kodoru na pierwszokodorowca. W tym samym czasie Alibaba po pełnej nieprzyjemnych przygód podróży dotarł do usytuowanej na północny zachód od Magnostadtu stolicy Cesarstwa Leam - Lemano, by odbyć tam trening w szkole gladiatorów i odnaleźć rdzennych mieszkańców Wioski Manipulacji Magoi. Co spotkało Alibabę w drodze do Leam? Czy uda mu się dostać do szkołki kierowanej przez Shambala Ramala? Kogo spotka w stolicy cesarstwa? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - dziewiąty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Cesarstwo Leam". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 27.11.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 08 "Czas treningu".

Po długiej i pełnej przygód podróży w towarzystwie trzeciego księcia Cesarstwa Kou, Ren Kouhy, Aladyn dotarł w końcu do granic Kraju Magów - Magnostadtu, gdzie przy odrobinie szczęścia udało mu się przejść test sprawdzający i dostać się do środka, nie zdradzając, że jest magim. Następnie skierował swoje kroki w stronę stolicy kraju, Miasta Akademickiego, gdzie już niebawem miał rozpocząć naukę na tamtejszej akademii magii. Jakim krajem okaże się być Magnostadt, o którym krążyły ostatnio niepokojące plotki? Czy Aladyn poradzi sobie bez możliwości korzystania z zewnętrznych źródeł energii magicznej? Jak będzie wyglądało szkolenie adeptów magii? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - ósmy odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Czas treningu". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 18.11.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 07 "Pojawia się Ren Kouha".

Po miło spędzonej nocy w mieście portowym Aktii - Aladyn, Alibaba i Morgiana na pożegnanie obiecali sobie jeszcze, że wkrótce się spotkają, i ruszyli każdy w swoją stronę - Alibaba drogą morską do stolicy Cesarstwa Leam, Morgiana również do Leam, jednakże innym statkiem, kierując się przez południową prowincję cesarstwa do prowincji Katalgo, natomiast Aladyn na swoim latającym dywanie przez Królestwo Aktii do Magnostadtu. Ten ostatni niedługo po opuszczeniu miasta natrafił na swojej drodze na tajemniczy, dobrze chroniony powóz... Czy Aladynowi uda się dotrzeć do Miasta Akademickiego? Kogo spotka na swojej drodze? Jak się potoczą losy trójki głównych bohaterów? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - siódmy odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Pojawia się Ren Kouha". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 15.11.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 06 "Miła osoba".

Gdy Aladyn, Morgiana i Alibaba uwolnili się z uroku Aum Madaury, nie mieli jeszcze pojęcia, że najgorsze dopiero przed nimi. Na ich drodze stanął bowiem ich przyjaciel Hakuryu i potężna magia życia jego dżina. Czy trójka głównych bohaterów poradzi sobie z mocą Zagana? Jaki sekret skrywa Hakuryu? Co się stanie z porwanymi dziećmi? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - szósty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Miła osoba". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 06.11.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 05 "Matka".

Po tym, jak Aladyn został uprowadzony przez załogę piracką Aumy Madaury, Alibaba, Morgiana i Hakuryu, obierając kierunek wskazany przez korzeń netsumegusa, ruszyli prosto do kryjówki porywaczy, którą okazała się być niewielka wyspa otoczona wysokimi klifami. Gdy dotarli na miejsce, nie zdawali sobie jeszcze sprawy, jak ponurą prawdę skrywa na pozór dobroduszna i kochająca "swoje dzieci" Matka. Kim jest Aum Madaura? W jakim celu porywa dzieci? Czy głównym bohaterom uda się zakończyć jej okrutną działalność? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - piąty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Matka". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 9:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 28.10.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 04 "Piraci".

U schyłku przebiegającej całkiem spokojnie podróży, gdy na horyzoncie zamajaczył port Królestwa Aktii, Morgiana zauważyła coś niepokojącego. Znad miasta unosił się dym, a w powietrzu dało się wyczuć nieprzyjemną woń spalenizny. Gdy zszokowana załoga zaczęła zastanawiać się, co to może oznaczać, na niebie pojawiła się tajemnicza, unosząca się w powietrzu postać z dzieckiem, która następnie przyzwała spod wody pirackie statki. Kim są osoby plądrujące okoliczne miasta? W jakim celu porywają dzieci? Skąd posiadają umiejętność latania? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - czwarty odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Piraci". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 10:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 21.10.2013

[anime] Magi - Królestwo Magii 03 "Wypłynięcie w morze".

Żegnani przez Sindbada i jego ośmiu generałów, każdy z własnym celem i determinacją w sercu, Aladyn, Morgiana i Hakuryuu opuścili Królestwo Syndrii, obierając kurs na port w Aktii. Już wkrótce mieli się przekonać, że przeznaczenie bardzo chętnie skorzysta z okazji i pokaże im, jak niebezpieczne potrafią być morskie podróże. Tymczasem po pokładzie statku przemknął tajemniczo znajomy cień... Jakie cele podróży obiorą główni bohaterowie? Co takiego spotka ich w drodze do Królestwa Aktii? Co planuje Alibaba? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając najnowszy - trzeci odcinek drugiej serii Magi zatytułowany "Wypłynięcie w morze". Zapraszam już w tę niedzielę na godzinę 10:00 - wtedy też na stronie pojawi się galeria na żywo (zdjęcia są dodawane w czasie trwania odcinka w japońskiej telewizji). Następnie - w ciągu dnia - odcinek zostanie przetłumaczony i jego polska wersja pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem.

Dodano: 17.10.2013

[anime] Druga seria coraz bliżej.

Już 6 października - w niedzielne popołudnie - rozpocznie się nadawanie drugiej serii anime Magi. Kolejna część przygód Alibaby i Aladana będzie nosić podtytuł "Królestwo Magii" i będzie składać się z 25 odcinków. Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszam na galerię na żywo z pierwszego odcinka (rozpocznie się o godzinie 11:00), następnie odcinek zostanie przetłumaczony i po południu znajdzie się na stronie. Jeśli ktoś nie oglądał jeszcze pierwszej serii - można ją znaleźć tutaj: Magi: Labirynt Magii.

Dodano: 25.09.2013

[anime] Magi.

Akcja Magi toczy się w magicznym świecie, w którym czternaście lat temu w tajemniczych okolicznościach pojawiły się bardzo wysokie wieże nazwane później lochami. Osoba, która zdoła przejść jeden z tych dziwnych obiektów, zyskuje potęgę i bogactwo. Główny bohater serii - nastoletni Alibaba - zarabia na swoje utrzymanie, pracując u jednego z kupców. Jednocześnie marzy o przejściu wielu labiryntów i zyskaniu ogromnych bogactw. Pewnego dnia spotyka dziwnego chłopca o imieniu Aladyn, posiadającego magiczny flet i postanawia razem z nim udać się na podbój swojego pierwszego lochu.

Dodano: 24.09.2013
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.